021 66 72 72 21
0939 2020 725
0903 123 6419
چگونه میتوان در سایت عضو شد ؟
شما میتوانید بعد از وارد شدن به سایت دیدنیها در بالای صفحه در قسمت عضویت وارد شوید و بعد از تکمیل فرم در خواستی برای شما ایمیلی ارسال میگردد که با تائید آن شما در سایت دیدنیها عضو میشوید .که شما با وارد کردن ایمیل به عنوان نام کاربری و کلمه رمز به عنوان رمز ورود برای بار دوم میتوانید در سایت از طریق عضو بودن خرید نمائید .
آیا بدون تائید ایمیل نام کاربری و رمز عبور فعال میشود ؟
خیر شما برای داشتن نام کاربری و رمز عبور حتما باید ایمیل ارسالی از طرف وب سایت دیدنیها را تائید نمائید .
آیا در هنگام خرید میتوان عضو شد ؟
بله شما در هنگام خرید و تا پایان خرید میتوانید از طریق فرم تبت نام عضو شوید و خرید خود را با موفقیت به پایان برسانید . اما توجه داشته باشید که برای ورود مجدد و خرید مجدد حتما باید ایمیل ارسالی از طرف وب سایت دیدنیها را تائید نمائید . اما در حین خرید نیاز به تائید نمی باشد .
در صورت فراموشی رمز عبور چه کنیم ؟
در صورت فراموشی رمز عبور کافیست در قسمت ورود کلمه فراموشی رمز را کلیک کنید و با جواب دادن به سوالات کلیدی ایمیل جدیدی مبنی بر رمز عبور برای شما ارسال میگردد .
آیا میتوان پروفایل شخصی را اصلاح نمود ؟
بله شما در قسمت ورود میتوانید پروفایل شخصی خود را اصلاح نمائید .
آیا کالاهای عرضه شده دارای گارانتی میباشد ؟
تمامی کالاهای ارائه شده در سایت فروشگاه اینترنتی دیدینها دارای گارانتی متعبر میباشد .
پرداخت را به چه صورت انجام دهیم ؟
شما میتوانید از طریق در گاه الکترونیکی بانک به صورت مستقیم پرداخت خود را انجام دهید . یا از طریق واریز وجه به شماره کارت بانک ملی به نام محمد دهقان زاده به شماره 6037997217687749 و یا شماره حساب بانک ملی به نام محمد دهقان زاده به شماره 0100197786004 واریز نمائید و شماره آن را اعلام نمائید .
ارسال کالا به چه صورت است ؟
شما در هنگام خرید میتوانید گزینه ارسال را انتخاب نمائید که به سه صورت ارسال از طریق پست .تحویل درب فروشگاه.ارسال از طریق تکنسین فنی را انتخاب نمائید.
چه مدت زمانی تا تحویل کالا طول میکشد ؟
شما میتوانید ساعت و تاریخ دقیق را به فروشگاه از طریق تلفن 02166727221 اعلام نمائید . همچنین تحویل کالا بعد از تائید خرید ظرف 24 ساعت انجام میگیرد .
چگونه میتوان به خرید اینترنتی اعتماد داشت ؟
علاوه بر سابقه 34 ساله فروشگاه دیدنیها در زمینه صوت و تصویر این سایت دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت و معدن و تجارت میباشد .همچنین این سازمان به صورت مستمر فروشگاه اینترنتی را مورد بررسی قرار میدهد
«« « 2/ » »»